דיבורית לקסדה

כאן תוכלו לרכוש דיבורית לקסדה במחירי הנחה, מגוון דיבוריות לאופנוע במחירים הנמוכים ביותר בישראל.

סנן לפי מחיר
00
 • דיבורית SENA SF1

  מידע נוסף
 • דיבורית לאופנוע Cardo Scala Rider Freecom 1 plus

  מידע נוסף
 • דיבורית לאופנוע Cardo Scala Rider Freecom 2

  מידע נוסף
 • דיבורית לאופנוע Cardo ScalaRider Freecom 4 Plus

  מידע נוסף

אחת ההמצאות החשובות והחכמות ביותר בכל עולם האופנועים היא הדיבורית לאופנוע. כידוע, אנו חיים בעידן בו לכל אחד ואחת מאיתנו טלפון חכם ונייד, אותו אנו נושאים לכל מקום. כאשר אנו רוכבים על האופנוע ולראשנו קסדה, ניהול שיחה בטלפון הופך להיות מעט מאתגר, לא חוקי ובעיקר מסוכן מאוד, לנו הרוכבים ולסביבה עצמה. 

רכישה והתקנה של דיבורית לאופנוע הופכת את החיים לקלים יותר ומאפשרת לכל רוכב לנהל שיחה, תוך כדי רכיבה, בצורה הבטיחותית ביותר, בדומה לניהול שיחה ברכב או כאשר אנו ישובים. בנוסף, ניתן להאזין למוזיקה ולרדיו. הדיבורית מורכבת על גבי הקסדה וישנם לא מעט סוגי דיבוריות אשר יתאימו לכל רוכב ולכל קסדה.

כחלק משמירה על חיי הרוכבים, הושקעה מחשבה רבה בתכנון דיבורית לאופנוע ולכן חשוב מאוד לרכוש ולהתקין את הדיבורית המתאימה ביותר עבורכם. בין סוגי הדיבוריות הקיימות כיום בשוק נמצא דיבורית חכמה, דיבוריות בעלות חיישן תנועה, דיבוריות המסוגלות לקבל הוראות קוליות, דיבוריות בעלות מגבר אודיו משולב, יכולות שיפור רמות קול ועוד.

טווחי המחירים משתנים בין דיבורית לדיבורית אך מדובר במוצר במחיר השווה לכל כיס וכזה אשר יכול להשתלב בכל סוג קסדה.  דיבורית לאופנוע מאפשרת נוחות מקסימלית וחוויה אופטימלית בעת ניהול שיחת טלפון או האזנה למוזיקה. תפעול הדיבורית מתבצע באופן בטוח וישנן דיבוריות המאפשרות תקשורת עם רוכבים אחרים באמצעות מנגנון ווקי טוקי.